


Карниз для душу 80*80 см напівкруглий з нержавіючої сталі
689 ₴
620,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000К8080
+380 (93) 554-23-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівкруглий карниз для душу 80×80 см з нержавіючої сталі. Виконаний з цільногнутої труби діаметром 20 мм та стінкою 1,5 мм. Фланці діаметром 6,5 см приварені до труби для монтажу до стін. Полірована блискуча поверхня поєднується з більшістю ванної сантехніки та аксесуарів.
Характеристики:
- Тип: напівкруглий
- Матеріал: нержавіюча сталь AISI 201
- Діаметр труби: 20 мм
- Товщина стінки: 1,5 мм
- Діаметр фланця: 6,5 см (приварений до труби)
- Доставка: вантажними відділеннями або кур’єром «Нової пошти»
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Карниз дуговий |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620,10 ₴


