Карниз для ванної 180*80 см Г-подібний нержавіюча сталь
889 ₴
800,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000КR18080
+380 (93) 554-23-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Г-подібний карниз розміром 180×80 см створений для душових і ванних кімнат із великим простором. Виготовлений із нержавіючої сталі, має трубу діаметром 20 мм і товщину стінки 1,5 мм. Фланець діаметром 6,5 см приварений до основи, що забезпечує точну фіксацію. Полірована поверхня підкреслює акуратність виробу та сприяє легкому догляду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Карниз кутовий |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Регульована довжина | Ні |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800,10 ₴








