Карниз для ванної 170*75 см Г-подібний нержавіюча сталь
799 ₴
719,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000КR17075
+380 (93) 554-23-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Г-подібний карниз розміром 170×75 см виготовлений із нержавіючої сталі, що підходить для використання у вологих приміщеннях. Труба діаметром 20 мм із товщиною стінки 1,5 мм забезпечує стійкість конструкції під час експлуатації. Фланець діаметром 6,5 см зварений із трубою для міцного з’єднання. Завдяки полірованій поверхні виріб має акуратний блиск і легко очищується від вологи та слідів використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Карниз кутовий |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Регульована довжина | Ні |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719,10 ₴








