Карниз в душ 90*110 см Г-подібний нержавіюча сталь
699 ₴
- Під замовлення
- Код: 000КR110
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 554-23-62
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карниз в душ 90*110 см Г-подібний нержавіюча сталь.
Карниз Г-подібної форми призначений для зонування простору у ванній кімнаті. Матеріал виготовлення — нержавіюча сталь технічного класу, що витримує вплив вологи. Завдяки діаметру труби 20 мм конструкція тримає форму та не прогинається під вагою шторки. Поверхня карниза блискуча, з хромованим ефектом, тому він добре поєднується з більшістю сантехніки у ванній кімнаті — змішувачами, душовими системами та металевими аксесуарами. Кінцеві кріплення приварені до труби, що забезпечує стабільний монтаж карниза до стін.
Характеристики:
- Тип: Г-подібний карниз
- Призначення: Для душу
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Діаметр труби: 20 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Карниз кутовий |
| Матеріал | Метал |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Регульована довжина | Ні |
| Комплектація кільцями | Ні |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴







